Stroje kąpielowe nie należą do tych części kobiecej garderoby, które zbyt wiele zasłaniają. Ale mimo to mogą poprawiać proporcje sylwetki i optycznie wyszczuplać, pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedni model.

stroje kąpielowe

Foto: www.portel.pl

Wszystko zależy tak naprawdę od…

Wszystko zależy tak naprawdę od tego, co chcemy ukryć. Jeśli naszym problemem jest zbyt wystający brzuszek, doskonale sprawdzą się jednoczęściowe stroje kąpielowe. Te z bocznymi wstawkami w ciemniejszym kolorze dodatkowo optycznie wyszczuplą talię i podkreślą kobiece kształty. Kobiety o szerokich biodrach powinny natomiast wybierać stroje kąpielowe z szortami lub spódniczką zamiast klasycznym fig.

Zbyt szerokie ramiona optycznie wyszczuplą stroje…

Zbyt szerokie ramiona optycznie wyszczuplą stroje kąpielowe z dekoltem w kształcie litery V, które doskonale sprawdzą się także w przypadku obfitego biustu. Z kolei małe piersi powiększą stroje kąpielowe z tak lubianym przez kobiety stanikiem typu push-up, który podniesie i wypełni piersi.

Dodał dnia 28 lut 2011 , Inne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

www.modne-ubrania.eu